Kompania ka qenë e pranishme që nga ajo kohë 1963 dhe deri më tani ka fituar një reputacion të madh në publikun e gjerë. Për shkak të popullaritetit në rritje, kompania ka më shumë se 1.000 punonjësit dhe më shumë se 500.000 përdoruesit aktivë.

Edhe pse përvojë e pasur, markë e disponueshme në Spanjë në muajin e fundit. Në vendin tonë, miratuar nga Drejtoria e Përgjithshme e Kumarit (DGOJ) është fundi i të dhënave, kështu që ne mund t'i besojmë sigurisë së platformës. Sportet spanjolle të preferuara dhe madje edhe më argëtuese në Paris sesa parashikimet mund të rregullojnë Eurovision. Në secilën metodë, përzgjedhja e ngjarjeve dhe garave është gjithashtu më e gjerë se mesatarja.

kompani skandinave, që ju mund të shihni një gjysmë shekulli të historisë, Oneshtë një nga Parisi më i famshëm dhe i prosperuar, skena spanjolle nuk mund të mungojë.. Në analizën tonë, ne shohim një betsson.es dhe promovime të ndryshme argëtuese të përgatitura për ne. Të gjitha pyetjet e rëndësishme në lidhje me përvojën sportive në internet në Paris janë përgjigjur më poshtë.

libralidhës vlerësim Pikat kryesore shpërblim më shumë
Unibet
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonus i mirëseardhur
Merrni një bonus
1xBit
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonus i mirëseardhur
Merrni një bonus
Luckia
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonus i mirëseardhur
Merrni një bonus
Interwetten
  Bonus i mirëseardhur
  Merrni një bonus
  bwin
  • Qindra opsione në treg
  • Shanset më të mira të tregut
  • Transmetim dhe heqje falas në internet
  Bonus i mirëseardhur
  Merrni një bonus
  888 kazino
  • Qindra opsione në treg
  • Shanset më të mira të tregut
  • Transmetim dhe heqje falas në internet
  Bonus i mirëseardhur
  Merrni një bonus
  cirk
  • Qindra opsione në treg
  • Shanset më të mira të tregut
  • Transmetim dhe heqje falas në internet
  Bonus i mirëseardhur
  Merrni një bonus
  Betsson
  • Qindra opsione në treg
  • Shanset më të mira të tregut
  • Transmetim dhe heqje falas në internet
  Bonus i mirëseardhur
  Merrni një bonus
  Suerte
   Bonus i mirëseardhur
   Merrni një bonus
   William Hill
    Bonus i mirëseardhur
    Merrni një bonus

    Betsson DHE PERU

    Udhëheqësi global i Betsson në fushën e sporteve në Paris vendosi të hyjë në tregun peruan në 2008 për bastet sportive në internet në bastet në shpërthim Peru në Paris, një e preferuar në Paris.

    Do të jetë në Peru për më shumë se një dekadë, numrat dhe arriti të qëndrojë në mesin e lojtarëve më të mirë të basteve që ofrojnë ofertat dhe promovimet më të mira, bonuse dhe ofron një larmi lojrash në internet kazino, si mijëra hapësirë ​​reklamash, blackjack dhe ruletë e gjallë.

    Përditësimet javore të përmbajtjes Betsson Casino ofron promovime të reja dhe bastet sportive.

    Betsson gjithmonë ofron promovime të shkëlqyera për lojtarët e rinj dhe është gjithmonë i pranishëm në të gjitha mediat, përfshirë gazetat, radio, televizor, përveç që e emëroi ish-lojtarin dhe yllin e futbollit Nolberto Solano si ambasadorin e tij Peru.

    Teksti juaj

    modalitetet sportive ofrojnë: opsionet sportive dhe llojet e parisit

    Ato përcaktohen si “një sport i ri që do të ndryshojë mënyrën e shikimit të lojës në Spanjë” dhe e vërteta është se nuk do të gjeni askund në një katalog me më shumë se 4.000 tregjet. Bastet sportin tuaj të preferuar nuk kanë qenë kurrë më të thjeshtë dhe më të thjeshtë! Por jo të gjitha sportet Paris, këtu mund të bëjmë bast edhe për politikën, TV dhe filma ose ngjarje të njohura (siç është Eurovision, siç u përmend më lart).

    Me shume se 40 sportiv, futbolli me një funksion të qartë, që shpesh ndodh përmes portalit të palëve. Dhe nëse publiku kërkon futboll, Një zgjedhje tjetër oh! Në ndeshjen e parë të ndarjes, Normalisht, ka më shumë se njëqind vlerësime të ndryshme për ngjarjen.. Në varësi të efektit të sasisë së dhimbjes mund të arrini afër 200 llojet e parisit.

    Teksti juaj

    Sa i përket shpërndarjes së përmbajtjes në këndin e sipërm të majtë, bëhet një kërkim për ngjarjen. Me aftësinë për të qëndruar në Paris gjatë lojës, ose ngjarjet në jetë pas vdekjes ose para se të shpaloset Parisi para lojës.

    Në kolonën tjetër në modelet e serive dhe nëse klikoni mbi të, do të shihni një kolonë tjetër të listës së tregjeve në të. i fundit, në anën e djathtë të ekranit, ka një kupon, me opsionet që janë shënuar dhe numrin e Parisit.

    rikuperim, këtu mund të bëni parashikime për sportin: futboll, basketboll, Volejboll, hokej mbi akull, baseball, formulë 1, golf, tenis, hendboll dhe më shumë. Paris është ligë më e njohur në botë si Champions League, Liga e Kampioneve, Premier League, NBA… Y, natyrisht, veprim i drejtpërdrejtë në Paris, siç ishte planifikuar. Shihni më poshtë për djalin e Parisit në Betsson, një nga një.

    Teksti juaj

    Bonus i mirëseardhur

    Betsson u ofron përdoruesve të rinj mundësinë për të dyfishuar depozitën e tyre të parë deri në S / 300 o $ 100 (shpërblime ekskluzive për lojtarët nga Peru), bazuar edhe në sasinë e rezervuarit të dytë, duke ofruar lojëra falas që mund të përdoren për bastin më të mirë të futbollit, Tenis dhe lojëra në ligë më shumë sesa sporti juaj i preferuar.

    Për të aktivizuar lidhjen duhet të keni një S të ulët / 30 o 10 $, duke përdorur një nga mënyrat e pagesës, PagoEffective PagoDirecto, MasterCard dhe Visa.

    Sugjerohet që bonusi të aktivizohet para bastit, mos depozitoni përsëri për të aktivizuar bonusin.

    Teksti juaj

    Për tu kualifikuar në bonus duhet të luani mënjanë paratë e bonusit dhe të luani lojëra bastesh sportive, Sistemet e lojërave të fatit në Paris dhe POS nuk e pranojnë bonusin promovues. Nëse vendosni të tërhiqeni dhe kushtet e marrjes së një bonusi me bonusin, ai do të anulohet dhe përfitimi i primit dhe depozita përdoren në mënyrë të ndërveprueshme.

    Një kërkesë tjetër është një shumë bonus gjashtë herë, kushinetë, për shembull, nëse niveli i lidhjes S / 20 merrni S / 20 x 6 = S / 120 është e vlefshme, ky numër tani duhet të zgjedhë më të shpejtë 50 Bonusi i janarit më në fund mund të pretendojë fitoren përfundimtare.

    Të gjitha këto kushte duhet të përmbushen brenda 30 ditë para tërheqjes. Nëse pas një periudhe kohe paratë e mbetura të bonusit akoma do të harrohen.

    Teksti juaj

    Jeta në Paris

    Nga parisi, përfshirë jetën gjatë konfrontimit (qëllimet, letra, etj), me një planifikim maksimal të ngjarjeve të rëndësishme. Si një krahasim i shpejtë midis dy grupeve (letra, qoshet, sulme dashakeqe, gjuajtjet në gol, etj).

    Në anën e djathtë të figurës tregon fushat e ngjarjeve përkatëse si një sulm, por provat nuk janë shumë të dobishme.

    Teksti juaj

    Kur plazhi hyn në qendër në kohë reale ndërsa loja vazhdon. Në total, kjo pjesë nuk bind vetëm të tjerët; krahasuar me konkurrentët e saj, këtu nuk ka informacione të mjaftueshme.

    Tek vetë William Hill, Betfair y Bwin, mund të ndiqni transmetimin drejtpërdrejt të disa ngjarjeve me imazhin e TV.

    Lini një koment

    Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e detyrueshme shënohen me *