Betfair u themelua në 2000 dhe që atëherë sporti ofron Parisin, në shumicën e vendeve. Sot është bursa më e madhe në Paris.

Që nga krijimi i saj, me qendër në Londër dhe i regjistruar në kryeqytetin britanik. megjithatë, në shkurt 2016 për orizin, i cili është i bazuar në Dublin për t'u bashkuar.

Në Spanjë, menaxhimi i saktë i licencave të gjuetisë legalisht Betfair.

libralidhës vlerësim Pikat kryesore shpërblim më shumë
Unibet
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonus i mirëseardhur
Merrni një bonus
1xBit
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonus i mirëseardhur
Merrni një bonus
Luckia
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonus i mirëseardhur
Merrni një bonus
Interwetten
  Bonus i mirëseardhur
  Merrni një bonus
  bwin
  • Qindra opsione në treg
  • Shanset më të mira të tregut
  • Transmetim dhe heqje falas në internet
  Bonus i mirëseardhur
  Merrni një bonus
  888 kazino
  • Qindra opsione në treg
  • Shanset më të mira të tregut
  • Transmetim dhe heqje falas në internet
  Bonus i mirëseardhur
  Merrni një bonus
  cirk
  • Qindra opsione në treg
  • Shanset më të mira të tregut
  • Transmetim dhe heqje falas në internet
  Bonus i mirëseardhur
  Merrni një bonus
  Betsson
  • Qindra opsione në treg
  • Shanset më të mira të tregut
  • Transmetim dhe heqje falas në internet
  Bonus i mirëseardhur
  Merrni një bonus
  Suerte
   Bonus i mirëseardhur
   Merrni një bonus
   William Hill
    Bonus i mirëseardhur
    Merrni një bonus

    Betfair – ANALIZA DHE Njoftimi

    Betfair është shtëpia e britanikëve me qendër në Paris, ofron një mundësi të shkëlqyeshme dhe një sistem që transaksionet më të mëdha dhe më të sofistikuara të njohura në të gjithë botën në Bursën e Parisit Betfair. Isshtë krijuesi i librave më të mëdhenj në Mbretërinë e Bashkuar dhe është bërë një nga më të mirët dhe më të respektuarit në botë, edhe në Spanjë.

    Në Miscasasdeapuestas ne jemi shumë të njohur me këtë faqe të Parisit, dhe madje shumë nga Betfair. Përveç shumë aspekteve pozitive, ajo gjithashtu ka disa disavantazhe që ne jemi përpjekur të pasqyrojmë në këtë analizë që ne ofrojmë.

    Fakti që Betfair është një nga të preferuarat tona është diçka që mund të kuptohet lehtë nëse shikoni seksionin sportiv të Parisit, ku shihni të gjitha pikat kryesore të serisë së mëparshme dhe koston e të njëjtës cilësi në të gjithë futbollin e klasës.

    Teksti juaj

    Produkti i saj i veçantë dhe yll është pa dyshim sistemi i vlerave në Paris – Shkëmbim Betfair – Përveç që është i pari që hyri në treg, ai është akoma më i madhi dhe më i miri në botë..

    Ky sistem ju lejon të luani kundër pasagjerëve të tjerë dhe jo kundër vetë shtëpisë, Betfair është një avantazh, pasi nuk keni pse të shqetësoheni për kostot në favorin tuaj, por ata paguajnë një komision të vogël për përfitimet e klientëve të tyre. Por gjëja më e rëndësishme për ju ... është që perspektivat e tregut për mundësi më të mira.

    pyetje, Betfair, por jo në të njëjtën lartësi si Bet365 ose William Hill. Nëse nënkuptojmë kazino, Betfair ofron një gamë të gjerë opsionesh dhe oferta dhe fushata të ndryshme janë organizuar për tu kualifikuar si klient.

    Teksti juaj

    tregtia tradicionale dhe Parisi

    Betfair ofron një përvojë unike për përdoruesit e saj, pasi punon si një bast tradicional dhe Parisi si një qendër tregtare. Shtë e mundur që ta vendosim Parisin në a “shtëpi” ose kundër lojtarëve të tjerë njerëzorë. Për këtë qëllim, Paris Cruz vendosi të ndajë ose të ndryshojë.

    Me shume se 30 sportiv

    Teksti juaj

    i fundit, por jo më pak, ju do të keni një shans për të bast më shumë se 30 sportet duke filluar nga ngjarjet e futbollit, Tenis apo basketboll, e cila është më e njohur si hokej mbi akull, baseball, tenis, bilardo.

    sportet më të mira

    Betfair mirëpret klientët e rinj me bonusin e basteve sportive që mund të fitojnë 100 €, është i ndarë në pesë të lirë nga Parisi 20 Secila. Si klient bastesh sportive, ju keni qasje në një përzgjedhje rreth 30 sporte të ndryshme.

    Do të gjeni mbulim të shkëlqyeshëm të sporteve më të rëndësishme, por ato gjithashtu kanë probleme politike, përfshirë të tjerët, si legen, shfletoj dhe kostot. Edhe pse tradicionalisht ishte e përqendruar në sportet britanike, oferta aktuale është shumë e plotë dhe pothuajse jo e huaj, e filluar Sport.

    Teksti juaj

    Një Soccer Betfair

    Por futbolli ka Betfair-in më të mirë. Në sport një përzgjedhje e gjerë e lojërave në të gjitha cepat e planetit. Ndërsa Betfair kryesisht përqendrohet në futboll në Angli, këtë herë me ekipin e futbollit ishte përgjithësisht shumë i mirë.

    Ajo që na pëlqen është një përzgjedhje e mirë e sportit dhe origjinaliteti i Parisit ... ju mund të krijoni një stil të Parisit: Në një ligë lojtarësh, numri i këndeve në një lojë futbolli ose formacioni është një ekip ose lojtar më i sigurt.

    Edhe pse në internet mund të mos ketë aspektet më të mira të botës, është më mirë sesa duket. Do të gjeni pothuajse çdo ligë, Garat në futboll dhe seks në Paris; dhe mund t'ju siguroj se nuk do të gjeni një mundësi më të mirë për të shkëmbyer Betfair Soccer Paris.

    Teksti juaj

    Nëse ju pëlqen të vini bast në Ligën Spanjolle, por edhe në Bundesligë, Kryeministri dhe seritë italiane pa hezitim ... rekomandohet të përdorni shërbime Betfair, i cili gjithashtu jeton dhe punon në Paris.

    Paris konkurrues dhe fitimprurës i drejtpërdrejtë

    Komisioni i tregut të futbollit, tenisi dhe basketbolli Betfair është më konkurruesi në tregun e lojërave të fatit. Ai gjithashtu ka një sistem kuota Turbo, i cili mund të përmirësojë bastet sportive spanjolle nëse normat e tij janë më të ulëta se portalet e tjera ndërkombëtare në shtëpi. Dhe nëse ata japin kontribut të rëndësishëm në ngjarje sportive në shkallë të gjerë.

    Teksti juaj

    Shtëpia gjithashtu përmban një shumëllojshmëri të ngjarjeve të drejtpërdrejta në Paris. Paris në lojë ose garë është një përvojë për të mos humbur.

    portieri më i mirë

    Betfair është një nga bastet e rekomanduara Julio Maldonado ‘Maldini”, një gazetar sportiv është gjithashtu një sponsor zyrtar i FC Barcelona dhe Arsenal në Paris Euroleague. Shumica e klasës botërore. Ju nuk do të gjeni një referencë më të mirë për të zgjedhur parametrin. Pamja e ekranit. Betfair zhvillohet nuk ka konkurrencë.

    Teksti juaj

    Betfair BASKETBALL

    Betfair Sports ofron një larmi lojrash basketbolli në Paris dhe ligat. Ju mund të gjeni gjithçka, nga NBA në ligat evropiane dhe Euroleague, por edhe konkurrencën në Azi apo Amerikën e Jugut. Ndryshoni opsionin më të lirë, rekomandimi ynë është që të shkoni në sistemin Betfair Exchange të Parisit në ngjarje të mëdha si Lojërat Olimpike, Kupa e Botës dhe Euroleiga e Eurolegës.

    si të regjistroheni

    Nëse shkoni në vendin e kësaj shtëpie, do të shihni që në ekranin e regjistrimit do të përfshini informacionin tuaj personal (gjë që është e rëndësishme të jetë e vërtetë), emrin e përdoruesit, fjalëkalimin dhe emailin. Krijimi i një llogarie Betfair është shumë e thjeshtë, kërkon vetëm kohë.

    Teksti juaj

    Lini një koment

    Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e detyrueshme shënohen me *